top of page

Catering

BİRGE TURİZM A.Ş. ile Kapadokya'da etkinlikleriniz ile ilgili hayalinizi bize anlatın. Biz gerçekleştirmek için gayret gösterelim
 

Kapadokya'nın muhteşem vadilerinde mekan seçiminden, ses düzenine, ısıtma, jenaratör ve backup sistemlerden Mobil WC ve duş sistemlerine kadar birçok alanda hizmet verebilmekteyiz. 

Kurumsal Yemek  Organizasyonları: Birge Turizm A.Ş., profesyonel tedarikçileri ile birlikte bugüne kadar pek çok bayi yemeği, şirket yemekleri, piknik catering, gezi yemekleri ve diğer organizasyonlara sağlamış olduğu catering hizmetleri ile alanında tecrübeli bir firmadır. Şirket yemeklerinde açık büfe, oturmalı, kokteyl ve diğer servis seçenekleri ile size alternatifli çözümler sunuyoruz.

Düğün Catering: Her davetli sayısına hizmet verme kapasitesine sahip mutfağımız ve servis elemanlarımız ve bu özel gününüzde sizinle birlikte oluşturacağımız farklı menü seçeneklerimiz ile sizi kaliteli catering hizmetleri ile buluşturuyoruz. Düğün catering hizmetlerimiz arasında düğün pastaları da yer almaktadır.
 

Gezi ve Şenlikler: Öğrenci gezileri, boğaz turları, piknik organizasyonları, kahvaltı ya da brunch catering hizmetleri alanında da faaliyet gösteren Tuna Catering farklı seçenekleri ile tam da sizin aradığınız hizmetleri hesaplı fiyatlarla sağlamaktadır. Tüm turlar, geziler ve şenlikler için oluşturduğumuz menüleri öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.
 

Açılış ve Kokteyller: Sergi açılışları, kokteyl organizasyonları, partiler ve davetler için oluşturduğumuz aperatif yiyecek menüleri, kızartma ve mezeler, alkollü ve alkolsüz içecek menülerimizle hizmetinizdeyiz. Açılış ve kokteyller için açık büfe olarak hizmet verebilmenin yanı sıra organizasyonun düzenlendiği alanda geçici mutfak kuracak kapasitemiz bulunmaktadır.

Verdiğimiz hizmetler
 

FİYAT TEKLİFİ ALIN

Thanks! Message sent.

bottom of page