top of page

DoubleTree Hilton Avanos

TOPLANTI VE KONFERANS ODALARI
 

DoubleTree By Hilton Avanos - Cappadocia, kongreler, konferanslar, sempozyumlar, bayi toplantıları, iş toplantıları, fuarlar, sergiler, davet, düğün ve her türlü sosyal etkinlikler için size geniş seçenekler sunuyor.


300 kişilik  Restoran ve Terası,
200 kişilik Göreme Restoran,
350 kişilik, 5 ayrı Toplantı Salonlu Kongre Merkezi,
Internet Odasi, ücretsiz Wi-Fi imkanı, Kuaför, 24 saat Güvenlik ve Doktor Hizmeti, Engelli Odaları ve Engelli imkanları,
Geniş Otoparkı,
 

ODA SEÇENEKLERİ
 

DoubleTree By Hilton Avanos, modern mimarisi, çağdaş donanımı ve sunduğu üst düzey konfor ile misafirlerini ağırlayan tesis, olağanüstü vadileri ile doğal, tarihi ve kültürel bir amosfer sunan Kapadokya'da bulunuyor. 

Tesisin farklı büyüklüklerde, modern tasarıma sahip 126 odası bulunuyor. Odalarda; kasa, minibar, oda servisi, kablosuz internet, banyo, klima, LCD TV, su ısıtıcısı, WC, çalar saatli radyo, çay-kahve seti ve saç kurutma makinesi mevcut. 

Spa merkezi, toplantı salonu, kuru temizleme, bar, kablosuz internet, çamaşırhane, kapalı restoran, açık-kapalı havuz, fitness center, ücretsiz otopark da tesisin misafirlerine sunduğu olanaklar arasında bulunuyor. 

bottom of page